Inwestor

Sanix Tur Development

Firmę Sanix Tur Development założyliśmy w 1984 roku. Nasza siedziba znajduje się w Szczecinie. Początkowo zajmowaliśmy się przygotowywaniem terenów pod inwestycje. Z biegiem lat poszerzyliśmy naszą działalność o budowę i sprzedaż nowych mieszkań. Do tej pory oddaliśmy do użytku ponad 900 lokali mieszkalnych.

0 +
lat doświadczenia

Nadrzędnym celem naszej firmy jest pozyskiwanie atrakcyjnych gruntów pod budowę, dlatego większość inwestycji powstała między innymi na szczecińskim Osiedlu Kapitanów czy dzielnicy Gumieńce, niedaleko których znajdują się szkoły, sklepy i miejsca rozrywki.

0
zadowolonych klientów
0 +
oddanych mieszkań
0
rok założenia firmy

Specjalizujemy się w budowie wielorodzinnych budynków mieszkalnych, cztero- i pięciokondygnacyjnych. Wszystkie projekty realizowane są z największą starannością, wysoką jakością wykończenia i nowoczesnymi rozwiązaniami architektonicznymi. Nasi klienci bardzo chwalą sobie wybudowane przez nas nieruchomości. Są one dostosowane do ich indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Zapewniamy Państwu profesjonalną obsługę na każdym etapie współpracy. Umożliwiamy wizytację budowy i obserwowanie postępów prac już po podpisaniu umowy. Zapraszamy!

Scroll to Top